Koszyk jest pusty

O nas

Sklep z portfelami PortfelDlaCiebie.pl to najwyższej klasy galanteria skórzana w wersji damskiej i męskiej. Postawiliśmy na sprzedaż wysokiej jakości portfeli skórzanych, pochodzących od najlepszych producentów, takich jak: Cavaldi, Cefirutti, Elsee, Emporio Valentini, Gino Valentini, Giovani, Gregorio, Harvey Miller, Italy Fashion, Jennifer Jones, Jessica, Loren, Lorenti, Pierre Cardin, Ronaldo, Rovicky, Valentini, Wild, Z. Ricardo.

Klienci uwielbiają nasze ekskluzywne portfele skórzane ze względu na ich wyjątkowe wykonanie, wysokiej jakości materiał (skóra), modny (elegancki bądź nowoczesny) krój, fason, stylistykę i kolor. Ich wygląd i wykonanie to jednak nie wszystko. Liczy się również wysoka funkcjonalność tych portfeli, które zawsze łatwo jest dopasować do potrzeb każdej kobiety i mężczyzny. Chętnie pomagamy w dokonaniu wyboru najlepszego portfela, zapewniając jeszcze profesjonalną opiekę po-sprzedażową. Utrzymanie jak najlepszych relacji z Klientami to dla nas priorytet.

Zachęcamy, aby zapoznać się z nowymi i najczęściej wybieranymi portfelami czyli galanterią skórzaną przeznaczoną na lata wygodnego i komfortowego użytkowania.
Dostawa
Dokładamy wszelkich starań aby dostawa była jak najszybsza
 
Dobre ceny
 
575 996 199
9:00 - 15:00 dostępna pomoc